KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14303635
nr 1430 3635
Carl Palme
(1879-1960)
Träsnitt, Carl Palme (1879-1960), monogramsignerad, 33x26cm, yttermått inklusive ram: 47x41cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:43:14
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)